Fenni Muayene Hazırlık

Fenni Muayene Hazırlık

Fenni Muayene Hazırlık

MD Oto Servisi tarafından verilen fenni muayene hizmeti ile birlikte aracınızın bütün bakımları yapılır. Fark edilen eksiklikleri tamamlanır. Vermiş olduğumuz bakım hizmeti sayesinde Fenni Muayene İstasyonları’na gittiğinizde tek seferde periyodik araç muayenesinden geçmeniz sağlanmaktadır.

Araç sahiplerinin yaşadıkları en büyük sıkıntıların başında periyodik muayene zamanları geldiğinde araçlarının hazır olmaması ve bu sebepten dolayı muayeneden geçememeleri gelmektedir. MD Oto Servisi uzman teknikerleri ve özel araç muayene istasyonu ile aracınızı hazır hale getirmekte ve yaşamış olduğunuz bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

MD Oto Servisi’ne getirilen aracınız periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü tespit testlerinin hepsinden sorunsuzca geçebilecek hale getirilerek hazırlanır ve sizlere teslim edilir.

  • Aracınızın bütün eksiklikleri uzman teknikerler tarafından çıkartılır.
  • Oto servisimize gelen aracınız araç muayenesine hazır hale getirilir.
  • Bütün ön testler uzman teknikerlerimiz tarafından tek tek yapılır.
  • Anahtar teslim aracınız size teslim edilir.
  • Aracınız Fenni araç muayene istasyonlarına götürüldüğünde testlerden geçebilecek hale getirilmiş olur.

ARAÇ MUAYENESİNDE YAPILAN KONTROLLER

Fenni araç muayene istasyonlarında aracınız muayeneye girdiği zaman hangi kontrollerin yapıldığını öğrenebilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. MD Oto Servisi bu kontrollerden geçebilmeniz için gerekli bütün bakımlarınızı ve testlerinizi eksiksiz olarak yapmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın